Czym są mantry? W jakim celu się je stosuje?

Wszechświat jest taki, że daje ci to co myślisz. Twój świat jest utkany z twoich myśli.

Mantry są to pozytywne stwierdzenia, które mają poprawić jakość twojego życia.  Nic nie stanie się jednak jeśli będziesz powtarzał je bez chęci i wiary w to, że naprawdę działają.
Mantry zawsze działają jeśli szczerze wierzysz w to, że staną się prawdą.  Jeśli szczerze chcesz się zmienić i zmienić swoje życie.  Mantry muszą być oparte na uczciwości i dobru. Nie mogą być skierowane w żaden sposób szkodliwie dla innych. Intencja musi być uczciwa i szczera! Po pewnym czasie powtarzania mantr umysł sam zacznie dostosowywać się do mantr. Zacznie w nie wierzyć, a tym samym zachęcać cię do działania.
Mantry powtarzamy często i wytrwale codziennie.  Po jakimś czasie one stają się częścią naszego umysłu.  Nasz umysł zaczyna w nie wierzyć.  I o to właśnie chodzi! Jesteś tym w co wierzysz. Jesteś tym co cały czas myślisz.  Jeśli myślisz,  że twoje życie jest do bani, a ty na nic nie zasługujesz, to dziwisz się,  że dokładnie tak jest?
Możesz wszystko.  Możesz wszystko w co wierzysz. Jeśli wierzysz, że możesz być pilotem, znajdziesz sposób,  by nim zostać.  A wszechświat podsunie ci takie osoby i zdarzenia, by to mogło być Twoja rzeczywistością.
Mantry jako pozytywne stwierdzenia oddziałują na całe Twoje życie.  Dzięki nim możesz stać się innym człowiekiem,  takim jak najbardziej pragniesz. Dzięki nim możesz uwierzyć,  że to co dobre na pewno się zdarzy.
Wszystko jest możliwe.
Wszystko jest możliwe.
Wszystko jest możliwe.


Dodaj komentarz  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.