Intencja czynu jest najważniejsza

Intencja czynu jest najważniejsza. Intencja czynu mówi o tym, czy to się uda czy przyniesie jakieś zło.  Przekonałam się wiele razy,  że ważne jest to dlaczego chcesz coś zrobić.

Jeśli Twoja intencją jest poprawa twojego losu, uda ci się to.  Jeśli Twoja intencją jest szczere wybaczenie,  uda ci się to. Jeśli Twoja intencją jest dobro i szczęście,  uda ci się to. Jeśli robisz coś z pasją,  uda ci się to.  Jeśli robisz z dobroci serca, uda ci się to.

Jeśli robisz coś na pokaz, nie będziesz szczęśliwy.  Jeśli robisz coś,  by komuś coś udowodnić,  życie cię skopie. Jeśli robisz coś na złość innym, życie pokaże ci,  ze nie tędy droga.
Wszystko co wynikało z czystej intencji dawało mi radość i powodzenie. Ćwiczę szczere intencje. Ćwiczę prawdziwość moich intencji.  Pytam sama siebie DLACZEGO tego właśnie pragnę.
Wierzę , że wszystko jest możliwe.  Jeśli pragnienie jest szczere i czyste i wynika z naszej duszy.

Nie interesuje mnie co mają inni. Nie interesuje mnie co mogłoby zrobić na nich wrażenie.  Nie interesuje mnie posiadanie więcej i więcej.  Chcę być tylko szczęśliwa.  Chcę być szczęśliwa sercem. Chcę robić to, co czuję w sercu. Chcę robić to, co mnie uszczęśliwia.  To są szczere, dobre pragnienia, prosto z serca.
To co cię w życiu prowadzi. To co za tym stoi. To co tak naprawdę jest twoja intencją da ci prawdę o sobie. Czyste dobre intencje to dobre traktowanie ze strony losu i przeznaczenia. Dobre szczere intencje to radość i miłość.


Dodaj komentarz  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.