Jeden sekretny sposób który poprawi twoje zdrowie w jeden miesiąc

Czy można zmienić swoje życie w jeden miesiąc ? Czy można naprawić swoje zdrowie w jeden miesiąc? Jeśli tak jak to zrobić?


Zmienić zdrowie w jeden miesiąc jest bardzo trudno. Zmienić a raczej pozbyć się swoich przekonań i uprzedzeń jest bardzo trudno. Ale tak, to jest możliwe. 


Jak poprawić swoje zdrowie w jeden miesiąc?  Codziennie do jednego posiłku dodaj lub zastąp go całkowicie 1 kubkiem 250ml jagód czarnych. Najlepiej byłoby zastąpić kolację. Ale nie dla wszystkich to wchodzi w grę.  Więc po prostu do posiłku zjedz kubek jagód najlepiej świeżo zebranych z lasu. Można posiłkować się sproszkowaną jagodą akai  (ponoć najzdrowsza na świecie).


Co robi jagoda? Zawiera antyoksydanty. Poprawia wzrok. Poprawia trawienie. Usuwa toksyny z organizmu. Reguluje wilczy głód.  Ma niski indeks glikemiczny. Jest polecana dzieciom jak i seniorom.


Oczywiście, że w jeden miesiąc zmienić swoje zdrowie nie będzie tak łatwo jeśli nadal wcinasz kotlet schabowy i drożdżówki nawet… przy kubku jagód.  Jeden ten krok z jagodami ma magiczna moc. Spróbuj.  Patrz jak się czujesz po jagodach.  Ile masz energii. Jak szybko robisz się głodny.  


Od tego miesiąca możesz zmienić swoje życie.  Lato to najlepszy czas na jagody i na zmianę oczywiście.  Dodaj komentarz  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.