Jestem dla siebie wyrocznią

Jestem dla siebie wyrocznią

Ja żyję swoje życie dla siebie.  Jestem tutaj by wzrastać.  Jestem tutaj by przeżyć swoje życie po swojemu.  Dlatego ja sama jestem dla siebie wyrocznią i przewodnikiem.  W mojej duszy są ukryte odpowiedzi na pytania. To ja tworzę moje życie.


Kto za mnie napisze co mam do napisania?  Kto za mnie odkryje co mam do odkrycia? Kto za mnie zobaczy co mam do zobaczenia? Kto napisze za mnie scenariusz mojego życia?

Jesteśmy tu, żeby wzrastać, żeby nauczyć się kochać.  Jesteśmy tu, by poznać siebie i swoje przeznaczenie.  Znaki na drodze są po to, by pokazać nam dokąd iść.  


A przebudzenie? Gdzie w drodze jest przebudzenie?  Przebudzenie jest jak dar. Przebudzić się,  opuścić ego jest bardzo trudno. Zdarza się nielicznym. Jednak bardzo wielu może doświadczać dobra przebudzenia. Powiedziałabym,  że każdy kto chce może tego doświadczyć.  Kto chce – to bardzo ważne.  Otworzyć serce i szukać własnej drogi – to jest zadanie dla ciebie jeśli jesteś wyrocznia dla samego siebie. Wejdź na swoją drogę,  kochaj, twórz. Jesteś dla siebie samego stworzony. Dodaj komentarz  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.