Kim są dzieci indygo?

Indygo to kolor niebiesko-fioletowy. Wierzy się,  że taka jest aura dzieci Indygo,  które mają niezwykle cechy i umiejętności i przyszły na ziemię, by ją uratować.  Niektórzy twierdzą,  że teraz 95% dzieci to dzieci Indygo!

Takie dzieci często nie mają łatwo.  Często są inne. Mają różne dziwne zainteresowania. Mają dziwne hobby lub osobowość.  Mogą być wyalienowane. Mogą być zbyt wrażliwe.  Lubią być problemowe odnośnie zdrowia. Mają alergie, są wrażliwe na pogodę.  Podejrzewa się u nich ADHD. Są nadpobudliwe lub dziwne.  To wszystko ma swoją przyczynę.  Dzieje się po coś.

Niejednokrotnie dzieci te przychodzą na ziemię z misją. Są posyłane do rodzin,  w których nie dzieje się dobrze. Wcale nie takich, które dadzą im pole do rozwoju. Te trudne doświadczenia dzieci indygo mają niejako zmusić je do przebudzenia. Cierpienie i niezrozumienie mają pchać dzieci indygo do poszukiwania własnej drogi, własnego zdania i własnego przebudzenia. A zmieniając siebie zmieniają kawałek ziemi ze sobą,  wraz z rodziną czy znajomymi.

Przebudzenie dzieci indygo 
Kiedy dziecko, często już jako osoba dorosła, świadomie budzi się… staje się kimś wybitnym.  Okazuje się,  że to co kiedyś przeszkadzało otoczeniu jest jego siłą.  Te dziwne przyzwyczajenia okazują się jego zbawieniem. Dzieci indygo są tu na ziemi bardzo często po to, by pomagać innym budzić się.  Stuk, puk, Stuk,  puk. Ktoś puka do drzwi. Ktoś puka do bram. Ktoś puka do bram twojego serca. Odważ się być.  Odważ się być kim zechcesz.

Na koniec dodam,  że zwracanie uwagi,  że jestem indygo lub ktoś inny jest nie jest dobrą drogą. Chociażby dlatego, że niemalże wszystkie dzieci teraz są indygo. Piętrzy potencjały i podbija rozbuchaną ważność.  Niepotrzebnie. Potrzebujemy tylko zauważyć,  że to, że jestem i ty jesteś nie stało się przez przypadek.  Jesteś na ziemi z jakiegoś powodu.  Znajdź go, a będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.


Dodaj komentarz  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.