Najbardziej lubię pisać

Najbardziej lubię pisać.  Nieskrępowana srebrną nicią.

Najbardziej lubię pisać i tworzyć coś, co może dać radość. Wypisać na niebie serce. Serce gorące miłością.  I dobrocią.  Która jest i poczuć ją można swoim otwartym  sercem. Pozwolić, by prowadziło cię dobro i dobro przyciągać.

Najbardziej lubię wierzyć.  Wierzyć, że wszystko jest możliwe.  Że może zdarzyć się to, co piękne i radosne. Po co tutaj jestem? Przecież jestem po to, by kochać.  Jestem tu po to, by radość dawać i miłość bezwarunkową dawać.  I brać – ale w żaden sposób nie oczekiwać jej.

Mogę pisać i tworzyć.  Rozbić bank.  Tworzyć i grać.  To lepsze niż rozbicie banku. Bo bank jest w twojej duszy i masz prawo być sobą.  A to sztuka łatwa nie jest.  Odkryć to co we mnie jest. I wierzyć że mogę.  Nie tylko chcę i pragnę, i marzę. Mogę. 

Marzenia piękne są.  Kocham marzyć.  Ale bardziej… wolę tworzyć i być sobą.  Być sobą w tym co robię.  I swoją twórczością swoje marzenia spełniać.  Najbardziej lubię pisać… Słowa przenosić do świata.  Kochać każde słowo,  zdanie i sobą być… Kochać to znaczy robić coś z pasją i miłością.  I dobroć wysyłać.  Słowem także może być. Dodaj komentarz  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.