On ma w sobie potencjał!

Bo czym jest ten dzień ? Jest zbiorem 24 godzin i wielu wielu minut. Te minuty i godziny dają tyle możliwości. Przecież w każdej minucie, sekundzie wiele może się zmienić.  Wszystko może się zmienić.  Może nagle wyjść słońce,  może zdarzyć się coś, co zmienia życie. 


Ten dzień jak każdy zależy od ciebie. To ty wybierasz czy patrzysz na świat dobrze i szukasz dobra. Czy też narzekasz i załamujesz ręce.  To ty wybierasz czyn dla ciebie jest ta minuta. Czy jest straconym czasem?  Czasem kiedy bezwiednie przeglądasz strony w internecie.  Czy czasem który przeznaczasz na swój odpoczynek,  swoją rozrywkę.  Świadomie. 


Dzień ten jak każdy inny. Mimo że pada niemiłosiernie i słońca nie ma… ten dzień ma w sobie potencjał.  To ci pragnę ci powiedzieć – ty budujesz swój dzień.  Ty z niego korzystasz. Ty się nim cieszysz. Pada jak z cebra,  a ja ci mówię, że ten dzień ma w sobie potencjał. Niech to co stare i nieaktualne odejdzie.  Niech potencjał zostanie wykorzystany.


Bo jaki potencjał ma ten dzień? Może to czas, by porządkować półkę? Może ten dzień właśnie po to jest, by iść na spacer w deszczu. A może by cieszyć się ciepłym przytulnym domem.  Może ten dzień jest po to, by rozgrzać się kurkumą. Wzmocnić się,  cieszyć,  dziękować.  Ten dzień ma potencjał.  Wykorzystaj go. Dodaj komentarz  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.