Pomysły na prezenty na Dzień Mamy

Dobrze jest się dzielić.  Dawać coś sobie. Ale też innym. Z okazji dnia matki mam kilka pomysłów na prezenty.  


1. Talon do salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego.  Mamy są często zabiegane,  zapominają o sobie. Wiele salonów oferuje sprzedaż talonów prezentowych. Można też wykupić usługę w zaprzyjaźnionym salonie, jeśli wiemy na co decyduje się nasza mama (strzyżenie,  farba, pasemka?).


2. Domowe ciasto.  Jeśli wiemy jakie ciasto mama przygotuje lub nie jest to jej mocna strona możemy sami przywieźć tort czy inne ciasto, które upieczemy specjalnie na tą okazję.


3. Dobry suplement diety.  Zazwyczaj wiemy z jakimi problemami nasza mama się zmaga.  Możemy poszukać w internecie dobrych suplementów czy ziołowych kuracji na dane schorzenie. Wiemy też czy dieta naszej mamy jest obfita w owoce i warzywa czy nie, i na tej podstawie zdecydować się na zakup alg czy zielonych super pokarmów.


4. Zestaw kosmetyków.  Ten prezent zawsze się sprawdzi, zwłaszcza jeśli podpytamy mamę czego w danej chwili potrzebuje.  Może serum do twarzy albo zestaw do pielęgnacji ciała? 


5. Coś extra. Ekstra – takiego na co mama nie może sobie pozwolić,  a nas na to stać.  Może wizyta w spa? Wyjazd do sanatorium?  Wycieczka zza miasto, na którą sami ja zabierzemy (opłacimy paliwo, wstępy i jedzenie). Może wizyta w  dobrej restauracji? 

Jaki prezent przekonuje Was najbardziej? Co Ty dajesz swojej mamie na dzień mamy?Dodaj komentarz  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.