Przyciągam bogactwo. Czym jest dla mnie bogactwo?

Słowo Bogactwo? I ludzie myślą dobrobyt. Jednak kiedy powtarzam, że przyciągam bogactwo mam na myśli znaczenie znacznie więcej.
Bogactwo na wszystkich płaszczyznach.  Bogactwo jako pieniądze. Dobrobyt materialny oczywiście tak. Ale ograniczanie siebie samego tylko do tego jednego aspektu przysporzy nam więcej kłopotów niż korzyści. Dlatego moje bogactwo rozumiem szerzej i całościowo.
Bogactwo twórczości.
Bogactwo weny.
Bogactwo zdrowia.
Bogactwo rodzinne.
Bogactwo zdarzeń.
Bogactwo dobrych myśli.
Bogactwo inspirujących książek.
Bogactwo każdej minuty.
Bogactwo doświadczeń.
Bogactwo pokonania lęku.
Bogactwo magicznych chwil.
Moje bogactwo bierze się z mojej duszy.
Moje Bogactwo jest we mnie i przyciąga jeszcze więcej dobra. Dobra jako miłych niespodzianek,  dobrych zdarzeń i ludzi, ale też rzeczy materialnych. Moim bogactwem jest tworzenie nowych rzeczy i bycie w tu i teraz.  Moim bogactwem jest cieszenie się tym, co mam. Moim bogactwem jest stworzenie czegoś nowego, dawanie nadziei i wiedzy. A co jest twoim bogactwem?
Wiedz, że wszechświat da ci takie bogactwo o jakim marzysz. Jeśli usilnie powtarzasz, że bogactwo to pieniądze, a ty ich nie masz, tak właśnie będzie. Pomyśl czym dla ciebie jest bogactwo i czy samemu nie ograniczasz go? Czy może swoimi myślami nie odpychasz go czasami? To twoje życie,  twoje myśli i ty możesz je zmienić.



Dodaj komentarz  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.